Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies. Jeżeli zapoznałeś/aś się z tą informacją kliknij zamknij

FAQ – czyli lista najczęściej zadawanych pytań

Co to jest program SMARTzakupy?

SMARTzakupy to ogólnopolski multipartnerski program lojalnościowy dla małych i średnich przedsiębiorstw, który klientom indywidualnym pozwala oszczędzać przy każdej transakcji dokonanej w punkcie partnerskim programu, a partnerom programu daje nowoczesne narzędzie do zarządzania rozwojem firmy poprzez m.in. skuteczne budowanie grupy lojalnych klientów.

Jak działa program SMARTzakupy? (krok po kroku)

 

Jak mogę przystąpić do programu?

Wystarczy, że po wejściu na stronę programu SMARTzakupy, wejdziesz w zakładkę logowanie  >> i wybierzesz opcję rejestracja  >> a następnie wypełnisz krótki formularz rejestracyjny, akceptując jednocześnie regulamin programu. Jeśli program SMARTzakupy polecił Ci znajomy, podczas rejestracji możesz także podać jego numer telefonu. Dzięki temu weźmie on udział w konkursie  >>, w którym do wygrania są cenne nagrody. Ty także możesz brać udział w konkursie. Wystarczy, że będziesz polecał program SMARTzakupy swoim znajomym, a oni podczas rejestracji podadzą Twój numer telefonu. Po zarejestrowaniu się w programie SMARTzakupy warto pobrać aplikacje SMARTzakupy na telefon lub tablet.

Jakiego sprzętu potrzebuję aby dostać rabat?

Aby korzystać z programu i oszczędzać przy każdym zakupie nie potrzebujesz drogiego sprzętu, a w zasadzie nie potrzebujesz żadnego sprzętu.
Jesteś zarejestrowana/y ale nie masz przy sobie telefonu lub nie pamiętam numer klienta? Żaden problem - przy płaceniu podaj swój numer telefonu, który podałeś podczas rejestracji a należne Ci oszczędności znajdą się na Twoim koncie od razu. Podobnie jest gdy chciałabyś/chciałbyś zapłacić zebranymi w programie oszczędnościami. W momencie płacenia podaj swój numer telefonu i załatwione.
Zachęcamy także do korzystania z aplikacji SMARTzakupy - ma ona wiele bardzo użytecznych funkcjonalności takie jak np.: łatwość wyszukiwania interesujących Cię firm oraz nawigację do wybranego punktu, możliwość sprawdzania usług i ich cen on-line, możliwość dokonywania zakupów bez wychodzenia z domu i wiele innych.

Co mogę zrobić z zebranymi w programie oszczędnościami?

Jedną z wartości, która przyświecała stworzeniu tego programu, jest wolność. Twoje oszczędności - Twoja decyzja.
Kupować możesz więc wszystko co jest w ofercie partnerów programu SMARTzakupy. Zaoszczędzone środki możesz przekazać na organizacje charytatywną, którą wspiera program SMARTzakupy, a niedługo będziesz mógł także wydać je w SMARTsklepie.
Możesz również skorzystać ze SMARTprzelewu i przekazać swoje środki innemu użytkownikowi programu.