Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies. Jeżeli zapoznałeś/aś się z tą informacją kliknij zamknij
Oszczędzaj przy każdym zakupie !

ORGANIZACJE CHARYTATYWNE

Fundacja GAJUSZ od 16 lat pomaga przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom.
Prowadzi trzy hospicja dla dzieci:
Hospicjum Domowe dla Dzieci Ziemi Łódzkiej – dzięki, któremu dzieci śmiertelnie chore ostatnie chwile swojego życia mogą spędzić we własnym domu, ulubionej pościeli, z mamą i tatą, zamiast w niemiłym, bezosobowym szpitalu. Nasi lekarze, pielęgniarki, psychologowie, rehabilitanci, pracownicy socjalni są w pogotowiu 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.
Pałac – Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci – w którym dom znalazły dzielne księżniczki i odważne książęta – maluchy śmiertelnie chore, które z różnych powodów nie mogły zostać pod opieką rodziców (są sierotami, zostały porzucone lub sytuacja socjalna rodziców nie pozwala na opiekę nad tak chorym dzieckiem). To pierwsze takie miejsce w centralnej Polsce i drugie w kraju.
Hospicjum Perinatalne – drugie w kraju miejsce w którym pomoc znajdują rodziny, które o chorobie dowiadują się, kiedy maluch jest jeszcze w brzuchu mamy.
Zachęcamy również do przekazywania 1% podatku