Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies. Jeżeli zapoznałeś/aś się z tą informacją kliknij zamknij
Oszczędzaj przy każdym zakupie !

Rejestracja użytkownika

Adres mailowy
Hasło
Data urodzenia (dd-MM-RRRR)
Twój numer tel.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Mobility First Sp. z o.o. („Mobility First”), w tym na umieszczenie moich danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych, której administratorem jest Mobility First. Dane mogą być przetwarzane przez Mobility First w celach marketingowych, reklamacji oraz w celu sprzedaży, a także dla nawiązania ze mną kontaktu dotyczącego promocji towarów i usług oferowanych przez Mobility First i Partnerów. Mobility First może udostępniać moje dane Partnerom oraz innym odbiorcom. Mobility First informuje o prawie wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.
Akceptuję warunki uczestnictwa w programie szczegółowo opisane w regulaminie programu >>
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez spółkę Mobility First Sp. z o.o. oraz przesyłanie materiałów promocyjnych i marketingowych podmiotów współpracujących zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i informacji handlowej.


Platforma programu SMARTzakupy służy testom różnych koncepcji lojalizacji i rozwiązań technologicznych. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z formą Mobility First Sp. z o.o.